SUPA24
Other
Other
Other
413 373 US$
(356 US$ / ft²)
Sale
5
1
1,162.5 ft²
Sevilla

bedroom5
flat1,162.5 ft²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Nádherný byt v Avenida Alcalde Juan Fernández na rohu s Avenida Ramon y Cajal, byt je rozdělen do velké haly, která nám umožňuje přístup do velkoryséh...

Unfurnished
Age of the offer: 30days
Updated: 11days

Localities

Sevilla

Civic amenities

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA