SUPA24
Other
Other
Other
194 096 US$
(291 US$ / ft²)
Sale
4
1
667.36 ft²
Sevilla

bedroom4
flat667.36 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Světlý a velmi dobře umístěný byt vedle Avenida de la Salle. Skládá se ze tří ložnic, koupelny, kuchyně, obývacího pokoje a terasy.

Unfurnished
Age of the offer: 176days
Updated: 8days

Localities

Sevilla

Civic amenities

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA