SUPA24
Other
Other
Other
870 862 US$
(793 US$ / ft²)
Sale
4
1
1,097.92 ft²
Málaga

bedroom4
flat1,097.92 ft²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Tento krásný řadový dům se 3 ložnicemi na prodej mezi Cala Lleyna a Cala Nova, nedaleko San Carlos, Ibiza.Tento krásný řadový dům postavený v roce 200...

Unfurnished
Age of the offer: 65days
Updated: 9days

Localities

Málaga

Civic amenities

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA