SUPA24
Living room
Living room
Living room
92 752 US$
(120 US$ / ft²)
Sale
3
1
775 ft²
Aleea Tomis, Arad

bedroom3
flat775 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Vă propun spre achiziție o proprietate ce îmbină perfect dinamismul zonei Vlaicu cu liniștea unei străzi secundare, într-un imobil finalizat în anul 2...

Furnished
Age of the offer: 29days
Updated: 7days

Localities

Aleea Tomis, Arad
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ACASA | Agenție imobiliară