SUPA24
Living room
Living room
Living room
467 513 US$
(439 US$ / ft²)
Sale
Atypical
2+
1,065.63 ft²
Edifício Lubango, Olhão

bedroomatypical
flat1,065.63 ft²
bathrooms2+
liftYes
parkingNo
stateNew construction
basementNo
terraceNo

Description

Denne 2-værelses lejlighed, færdiggjort i år, tilbyder 99,6 m² boligareal i et moderne byggeri beliggende i Olhão. Lejligheden ligger på 3. sal og har...

Other
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Edifício Lubango, Olhão
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

CASAS DO SOTAVENTO