SUPA24
Other
Other
Other
45 188 US$
(155 US$ / ft²)
Sale
2
1
290.63 ft²
gmina Warta

bedroom2
flat290.63 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
state
basementYes
terraceNo

Description

Mieszkanie dwupokojowe w Warcie Sieradzkie Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie w Warcie - ulica Sieradzka. Lokal mieszkalny o powierzc...

Other
Age of the offer: 7days
Updated: 7days

Localities

gmina Warta
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Sieradzkie Biuro Nieruchomości SIERADZKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Katarzyna Kolanek