SUPA24
Other
Other
Other
151 687 US$
(157 US$ / ft²)
Sale
4
1
968.75 ft²
Babory, Žirovnice

bedroom4
flat968.75 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOriginal condition
basementNo
terraceNo

Description

Domov, kde se sousedé ještě znají jménem.
Hledáte pro svou rodinu bezpečný přístav, kde se nebudete cítit jen jako anonymní číslo v paneláku? Máme p...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Babory, Žirovnice
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

REALMAN REALMAN

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA - Reality Sedmička - CENTRÁLA - Žďár nad Sázavou