SUPA24
Other
Other
Other
114 311 US$
(272 US$ / ft²)
Sale
2
1
419.79 ft²
Vsetín

bedroom2
flat419.79 ft²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Prodej bytu s dispozicí 2+1 ve druhém patře cihlového domu s výtahem. Bytová jednotka je orientována jižním směrem a nachází se v širším centru města....

Unfurnished
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Vsetín

Civic amenities

PROGRESUNION s.r.o.

Robert Kára