SUPA24
Other
Other
Other
152 511 US$
(346 US$ / ft²)
Sale
2
1
441.32 ft²
Vsetín

bedroom2
flat441.32 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateAfter reconstruction
basementNo
terraceNo

Description

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme útulný byt o dispozici 2+kk o výměře 41 m² s prostorným sklepem o velikosti 12 m², tedy celkovou plochou 53 m² ve...

Unfurnished
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Vsetín

Civic amenities

STING-REAL spol. s r. o.

Šárka Šustková