SUPA24
Other
Other
Other
373 601 US$
(439 US$ / ft²)
Sale
3
1
850.35 ft²
Ostrava

bedroom3
flat850.35 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

BO! reality, ve výhradním zastoupení nabízí k prodeji byt o dispozici 3+1, s garáží, který se nachází ve velmi žádané a lukrativní části Ostravy na ul...

Other
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Ostrava
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

BO! reality a finance s.r.o.

Petra Kubláková