SUPA24
Other
Other
Other
169 722 US$
(309 US$ / ft²)
Sale
2
1
548.96 ft²
Ostrava

bedroom2
flat548.96 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Moderní byt 2+kk s parkovacím stáním a sklepem v uzavřené rezidenci – Ostrava, ul. Zárubecká

Hledáte moderní a klidné bydlení v blízkosti centra Ostr...

Unfurnished
Age of the offer: 5days
Updated: 5days

Localities

Ostrava

Civic amenities

STING-REAL spol. s r. o.

Veronika Naďalová