SUPA24
Other
Other
Other
262 328 US$
(478 US$ / ft²)
Sale
2
1
548.96 ft²
Bachmačská, Kolín

bedroom2
flat548.96 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOriginal condition
basementNo
terraceNo

Description

Bytová jednotka umístěná ve druhém podlaží zděného bytového domu, s dispozicí 2+1. Byt je ve velmi dobrém stavu se zajímavým uspořádáním místností. Ch...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Bachmačská, Kolín
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

REALMAN REALMAN

Maruška Zelenková - TOP MAKLÉŘKY