SUPA24
Other
Other
Other
368 413 US$
(570 US$ / ft²)
Sale
2
1
645.83 ft²
Šárka, Brno

bedroom2
flat645.83 ft²
bathrooms1
liftYes
parkingNo
stateNew construction
basementNo
terraceNo

Description

Nabízíme k prodeji novostavbu bytu 2+kk, 60 m2 + lodžie u lesa v Brně Kohoutovicích v nově budované Rezidenci Šárka. Byt je velmi dobře dispozičně řeš...

Underfloor heating
Age of the offer: 50days
Updated: 15days

Localities

Šárka, Brno

Civic amenities

Nejlepší bydlení realitní společnost, s.r.o.

Asistentka Brno Nejlepší bydlení realitní spol.