SUPA24
Other
Other
Other
189 447 US$
(419 US$ / ft²)
Sale
2
1
452.08 ft²
Grad Senj

bedroom2
flat452.08 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateAfter reconstruction
basementNo
terraceNo

Description

Nabízíme Vám na prodej kompletně zrekonstruovaný, světlý byt o rozloze 42,71 m2, v prvním patře udržovaného dvoupatrového domu v klidném místě s traje...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Grad Senj
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

REALMAN REALMAN

Ing. Alice Roedl - Realityumore.com