SUPA24
Other
Other
Other
348 038 US$
(249 US$ / ft²)
Sale
2
1
1,399.31 ft²
Grad Pula

bedroom2
flat1,399.31 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Prodaje se stan u kući na 1. katu – atraktivna lokacija

Prodaje se stan u kući, smješten na 1. katu , u mirnom i atraktivnom dijelu naselja. Ovaj s...

Other
Age of the offer: 7days
Updated: 7days

Localities

Grad Pula
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Alma Dom

Azra Valjevac