SUPA24
Living room
Living room
Living room
301 821 US$
(374 US$ / ft²)
Sale
4
1
807.29 ft²
Grad Pula

bedroom4
flat807.29 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Na prodaju je moderan trosoban stan smješten u novom stambenom kompleksu u mirnom i dobro povezanom dijelu Pule. Projekt se sastoji od tri suvremene z...

Other
Age of the offer: 49days
Updated: 49days

Localities

Grad Pula
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir