SUPA24
182 851 US$
(315 US$ / ft²)
Sale
3
1
581.25 ft²
Grad Pula

bedroom3
flat581.25 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

PULA – NOVOGRADNJA | Stan u prizemlju 54,25 m² | Terasa | Garažno parkirno mjesto | Oznaka A4

U ponudi je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji u Pu...

Other
Age of the offer: 60days
Updated: 2days

Localities

Grad Pula
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Mololongo Realestate

Zoran Stupar