SUPA24
Other
Other
Other
239 042 US$
(370 US$ / ft²)
Sale
1
1
645.83 ft²
Grad Pula

bedroom1
flat645.83 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Na lokaciji Veruda, Pula, u blizini svih gradskih sadržaja kao što tržnica, dućane, sportske dvorane, gradske bazene, škole, vrtići, šetnice, u pješač...

Other
Age of the offer: 102days
Updated: 6days

Localities

Grad Pula
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Alma Dom

Azra Valjevac