SUPA24
Living room
Living room
Living room
324 876 US$
(279 US$ / ft²)
Sale
3
1
1,162.5 ft²
Grad Pula

bedroom3
flat1,162.5 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ISTRA, PULA - Predivan prostrani stan na atraktivnoj lokaciji!

U ponudi agencije DUX Nekretnine s ponosom Vam predstavljamo ovaj predivan, prostrani ...

Other
Age of the offer: 292days
Updated: 55days

Localities

Grad Pula
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Dux nekretnine d.o.o.

Ivana Škoro