SUPA24
Other
Other
Other
360 974 US$
(399 US$ / ft²)
Sale
Atypical
2+
904.17 ft²
Grad Pula

bedroomatypical
flat904.17 ft²
bathrooms2+
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Prodaje se potpuno novi stan smješten na trećem katu moderne stambene zgrade s liftom. Sastoji se od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s ...

electric, other
Age of the offer: 368days
Updated: 368days

Localities

Grad Pula
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Rebecca d.o.o.

Gordana Popović