SUPA24
Other
Other
Other
265 190 US$
(483 US$ / ft²)
Sale
2
2+
548.96 ft²
Grad Omiš

bedroom2
flat548.96 ft²
bathrooms2+
liftNo
parkingYes
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Na prodaju je moderan dvosoban stan s vrtom, smješten u sklopu kompleksa novoizgrađenih zgrada, s pogledom na more, na izuzetno atraktivnoj lokaciji n...

Other
Age of the offer: 11days
Updated: 11days

Localities

Grad Omiš
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine