SUPA24
Living room
Living room
Living room
124 291 US$
(183 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
678.13 ft²
Васил Чолаков, Варна

bedroomatypical
flat678.13 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Представяме ви двустаен апартамент разположен в една от най-предпочитаните и престижни зони на Траката място, което съчетава спокойствието на природ...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Васил Чолаков, Варна
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЯВЛЕНА - ОФИС ВАРНА