SUPA24
Living room
Living room
Living room
73 249 US$
(184 US$ / ft²)
Sale
1
1
398.26 ft²
Варна

bedroom1
flat398.26 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Търсиш сигурна инвестиция с незабавна възвръщаемост? Това предложение започва да ти носи пари още от ден първи. Референтен код 84094 Напълно обзав...

Other
Age of the offer: 97days
Updated: 97days

Localities

Варна
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

НОВ ДОМ 1