SUPA24
Living room
Living room
Living room
232 025 US$
(287 US$ / ft²)
Sale
1
1
807.29 ft²
София

bedroom1
flat807.29 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан Пропъртис офис бул.България с радост предлага на Вашето внимание едностаен ап...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ТИТАН ПРОПЪРТИС ПРОДАЖБИ