SUPA24
Living room
Living room
Living room
354 479 US$
(270 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
1,313.2 ft²
София

bedroomatypical
flat1,313.2 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

СГРАДАТА Е ПРЕД АКТ 16. СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ 10% НА ПРЕДВАРИТЕЛЕН ДОГОВОР И 90% НА АКТ 16. ВСИЧКИ ЦЕНИ СА С ВКЛЮЧЕН ДДС. Тристаен апартамент със застро...

Other
Age of the offer: 104days
Updated: 15days

Localities

София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ