SUPA24
Living room
Living room
Living room
355 082 US$
(220 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
1,614.59 ft²
Брезовица, София

bedroomatypical
flat1,614.59 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Гъвкави схеми на плащане! Опция за 10% на Предварителен договор, 80% на АКТ15; 10% на АКТ16! Тристаен апартамент със ЗП-107,93м2 и РЗП- 124.29 кв.м. ...

Other
Age of the offer: 117days
Updated: 44days

Localities

Брезовица, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ