SUPA24
Living room
Living room
Living room
89 308 US$
(160 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
559.72 ft²
Вардар, Равда

bedroomatypical
flat559.72 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ID 34224518 Цена: 75 900 евро Населено място: Равда Стаи: 2 Обща площ: 52.41 кв.м Етаж: 1 Такса поддръжка: 0 евро годишно Етап на строителство: в стро...

Other
Age of the offer: 6days
Updated: 6days

Localities

Вардар, Равда
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ОАЗИС