SUPA24
Living room
Living room
Living room
159 527 US$
(225 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
710.42 ft²
Бургас

bedroomatypical
flat710.42 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви предложи, Двустаен апартамент в новопостроена сграда с локация ж.к Славейков. Намира се в близост до офис на ...

Other
Age of the offer: 4days
Updated: 4days

Localities

Бургас
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ-ИЗТОК