SUPA24
Living room
Living room
Living room
156 762 US$
(197 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
796.53 ft²
Димо Хаджидимов

bedroomatypical
flat796.53 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи двустаен обзаведен апартамент в жк. Южен. В близост са разположени търговски обекти, детски градини,...

Other
Age of the offer: 2days
Updated: 2days

Localities

Димо Хаджидимов
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ТИТАН ПРОПЪРТИС