SUPA24
Living room
Living room
Living room
50 810 US$
(107 US$ / ft²)
Sale
1
1
473.61 ft²
Чучулуга

bedroom1
flat473.61 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

📢 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР - БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА! 📢 ОФЕРТА: 12222 💎Атрактивна цена : 990 евро/ кв.м! Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ'...

Other
Age of the offer: 1days
Updated: 1days

Localities

Чучулуга
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ГОЛД ИМОТИ