SUPA24
Living room
Living room
Living room
191 874 US$
(215 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
893.4 ft²
Христо Ботев

bedroomatypical
flat893.4 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ПРОСТОРЕН МНОГОСТАЕН АПАРТАМЕНТ ДО ПАРК 'Св. Игнатий Старозагорски' - СТАРА ЗАГОРА Предлагаме за продажба уютен и функционален апартамент, разположен ...

Other
Age of the offer: 6days
Updated: 6days

Localities

Христо Ботев
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА