SUPA24
Living room
Living room
Living room
95 218 US$
(126 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
753.47 ft²
Димо Хаджидимов

bedroomatypical
flat753.47 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент находящ се в жк. Южен. В близост са разположени търговски обекти, спирки на град...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 3days

Localities

Димо Хаджидимов
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ТИТАН ПРОПЪРТИС