SUPA24
Living room
Living room
Living room
145 565 US$
(165 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
882.64 ft²
Царевец

bedroomatypical
flat882.64 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Референтен номер: 4207. АКТ 16! ЮГОИЗТОЧНО ИЗЛОЖЕНИЕ! ПАНОРАМНА ТЕРАСА! Предлагаме ви двустаен апартамент в сграда с Акт 16 в кв. Христо Смирненски!...

Other
Age of the offer: 3days
Updated: 2days

Localities

Царевец
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ