SUPA24
Living room
Living room
Living room
104 486 US$
(154 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
678.13 ft²
Rodopska

bedroomatypical
flat678.13 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Оферта : 8880 📍 ФИКСИРАНА ЦЕНА ДО АКТ 16! ДОКАЗАЛ СЕ ИНВЕСТИТОР С МНОЖЕСТВО ЗАВЪРШЕНИ ПРОЕКТИ! Жилището, което ви предлагаме е изключително функцион...

Other
Age of the offer: 9days
Updated: 9days

Localities

Rodopska
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ