SUPA24
Living room
Living room
Living room
180 487 US$
(158 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
1,140.97 ft²
Царевец

bedroomatypical
flat1,140.97 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Оферта 59604 - ТОП ОФЕРТА ! Предлагаме ви апартамент в един от най-зелените и спокойни райони в град Пловдив в близост до големи хипермаркети, паркове...

Other
Age of the offer: 12days
Updated: 12days

Localities

Царевец
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ