SUPA24
Living room
Living room
Living room
289 136 US$
(302 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
957.99 ft²
Царевец

bedroomatypical
flat957.99 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

(ОФЕРТА-9237) За нас от АКРОНА ИМОТИ е истинско удоволствие да Ви предложим **луксозен 2-стаен апартамент** в **нова, модерна сграда с АКТ 16**. Имотъ...

Other
Age of the offer: 14days
Updated: 14days

Localities

Царевец
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ