SUPA24
Living room
Living room
Living room
75 546 US$
(111 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
678.13 ft²
Рила

bedroomatypical
flat678.13 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Предлагаме уютен двустаен апартамент, разположен на четвърти (непоследен) етаж в панелен блок с работещ асансьор и поддържани общи части. Жилището впе...

Other
Age of the offer: 10days
Updated: 10days

Localities

Рила
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЯВЛЕНА-ОФИС БЛАГОЕВГРАД