SUPA24
Living room
Living room
Living room
97 627 US$
(98 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
1,001.04 ft²
Цар Борис I

bedroomatypical
flat1,001.04 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Предлагаме на Вашето внимание жилище в новострояща се жилищна сграда, която предлага всичко, от което се нуждае едно модерно семейство - сигурност, фу...

Other
Age of the offer: 17days
Updated: 17days

Localities

Цар Борис I
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЯВЛЕНА-ОФИС БЛАГОЕВГРАД