SUPA24
Living room
Living room
Living room
149 750 US$
(92 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
1,636.11 ft²
Армейска

bedroomatypical
flat1,636.11 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В РАЙОН БИЛА! Предлагаме тристаен апартамент с 152 кв.м обща площ, разположен на 5-ти етаж в новострояща се сграда. Идеален избор...

Other
Age of the offer: 44days
Updated: 44days

Localities

Армейска
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

РОКА ИМОТИ