SUPA24
188 924 US$
(258 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
731.95 ft²
Богомил

bedroomatypical
flat731.95 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

📢 ОФЕРТА: 19462 📢 🏡 Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент в централен район - кв. Каменица ...

Other
Age of the offer: 51days
Updated: 51days

Localities

Богомил
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ГОЛД ИМОТИ