SUPA24
255 230 US$
(194 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
1,313.2 ft²
Христо Ботев

bedroomatypical
flat1,313.2 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Референтен номер: 1271 МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание тристаен апартамент, разположен в стилна бутикова сграда с луксозна визия и отли...

Other
Age of the offer: 59days
Updated: 59days

Localities

Христо Ботев
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

МИХАЙЛОВА