SUPA24
Living room
Living room
Living room
130 979 US$
(160 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
818.06 ft²
Цар Симеон

bedroomatypical
flat818.06 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

ТОП ЛОКАЦИЯ В БАНСКО! Двустаен апартамент до парка с панорамна гледка към Пирин. Предлагаме за продажба двустаен апартамент в жилищен комплекс в сърц...

Other
Age of the offer: 63days
Updated: 41days

Localities

Цар Симеон
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

РЕМАКС ОЛ СИЙЗЪНС