SUPA24
House and surroundings; view
House and surroundings; view
Other; modern style
149 720 US$
(135 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
1,108.68 ft²
Царевец

bedroomatypical
flat1,108.68 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

✨ ДАРИЯ 5 - защото домът не е просто квадратура.Той е усещане.

 ДАРИЯ 5 е създадена за хора, които търсят не просто жилище, а спокойствие, пространс...

Other
Age of the offer: 77days
Updated: 56days

Localities

Царевец
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЕЙЧ ЕЙЧ ПРОПЪРТИ ЕООД