SUPA24
Living room
Living room
Living room
125 372 US$
(144 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
871.88 ft²
Царевец

bedroomatypical
flat871.88 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Двустаен апартамент за продажба в квартал Христо Смирненски, Пловдив ОФЕРТА 95804 Предлагаме ви уютен двустаен апартамент в един от най-зелените и пр...

Other
Age of the offer: 79days
Updated: 79days

Localities

Царевец
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ