SUPA24
Living room
Living room
Living room
130 416 US$
(205 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
635.07 ft²
Ропотамо

bedroomatypical
flat635.07 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Референтен номер: 15617. Предлагаме за продажба стилно обзаведен двустаен апартамент в елитния комплекс Green Paradise, разположен сред дъбова гор...

Other
Age of the offer: 75days
Updated: 75days

Localities

Ропотамо
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ