SUPA24
Living room
Living room
Living room
144 136 US$
(216 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
667.36 ft²
Цар Симеон, Свети Влас

bedroomatypical
flat667.36 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Референтен номер: 14765. Предлагаме за продажба двустаен апартамент на трети етаж, с обща площ от 62,60 кв.м в жилищна сграда  Малката Воденица 2 ...

Other
Age of the offer: 77days
Updated: 77days

Localities

Цар Симеон, Свети Влас
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ПРОПЪРТИС КОНТАКТ