SUPA24
Living room
Living room
Living room
153 241 US$
(155 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
990.28 ft²
Царевец

bedroomatypical
flat990.28 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

'Aрис брокер' Ви прдлага възможност за закупуване на двустайно жилище в нов, модерен, нискоетажен комплекс от затворен тип. Очаква се сградата да по...

Other
Age of the offer: 80days
Updated: 74days

Localities

Царевец
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

АРИС БРОКЕР