SUPA24
Living room
Living room
Living room
301 633 US$
(374 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
807.29 ft²
Никола Станчев, София

bedroomatypical
flat807.29 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

АКТ 16 !! С ВКЛЮЧЕНО ПОДЗЕМНО ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА !! НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН !! Открийте мястото, където ще се чувствате у дома от първия момент. Титан П...

Other
Age of the offer: 81days
Updated: 62days

Localities

Никола Станчев, София
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ТИТАН ПРОПЪРТИС РЕНТ