SUPA24
Living room
Living room
Living room
197 845 US$
(152 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
1,302.43 ft²
Царевец

bedroomatypical
flat1,302.43 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Референтен номер: 3521. Нова сграда в кв. Христо Смирненски! ДОКАЗАН ИНВЕСТИТОР! Апартаменти директно от инвеститор ! Атрактивни стартови цени ! БЕ...

Other
Age of the offer: 113days
Updated: 113days

Localities

Царевец
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ