SUPA24
Living room
Living room
Living room
161 258 US$
(83 US$ / ft²)
Sale
Atypical
1
1,937.5 ft²
Армейска

bedroomatypical
flat1,937.5 ft²
bathrooms1
liftNo
parkingNo
stateOther
basementNo
terraceNo

Description

Тристаен апартамент 180 кв.м, гр. Стара Била, Акт14 СТАТУТ на ОФИС, ОТЛИЧНА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА БИЗНЕС И ИНВЕСТИЦИЯ! ПРОСТОРЕН, СВЕТЪЛ И ФУНКЦИОНАЛЕН АПА...

Other
Age of the offer: 121days
Updated: 121days

Localities

Армейска
The location is approximate, we do not know the exact address.

Civic amenities

РОКА ИМОТИ